Logo

Výrobce a dodavatel indikačních a
měřicích systémů pro skladování kapalin

Hladinoměr KH3

Hladinoměry KH3 se stále vyrábějí, ale jen pro potřebu servisu a nikoli pro výrobu nových systémů Harrier-3 nebo Harrier-3S. Pokud máte zájem o nový systém, objednejte si systém Harrier-4 s novým typem hladinoměru KH5.


  • Slouží ke kontinuálnímu měření výšky hladiny PHM a separované vody v nádrži a také k měření teploty.
  • Lze připojit k systému Harrier-3 nebo Harrier-3S.
  • Výšku hladiny PHM měří v rozsahu 0,0 mm až 5110,0 mm s přesností 0,1 mm.
  • Výšku hladiny separované vody měří v rozsahu 0,0 mm až 5110,0 mm s přesností 0,1 mm.
  • Teplotu, průměrovanou ze tří bodů, měří v rozsahu -47,0°C až +79,0°C s přesností 0,5°C.
  • Na tyči hladinoměru je jedna nebo dvě zarážky. Jejich polohu nikdy neměňte!
Detail hlavice hladinoměru KH3 s plastovými plováky Detail hlavice kontinuálního hladinoměru KH3 s plastovými plováky, vhodnými pro běžné pohonné látky. Na obrázku je také vidět zarážka, se kterou se nesmí hýbat, především dolů ne.
Detail hlavice hladinoměru KH3 s kovovým plovákem Detail hlavice kontinuálního hladinoměru KH3 s kovovým plovákem, vhodnými pro agresivní chemické látky. V těchto látkách se obvykle neseparuje voda a proto se místo spodního vodního plováku používá na vodě neplavoucí, chemikáliím odolný plovák. Na obrázku je také vidět zarážka, se kterou se nesmí hýbat, především dolů ne.
Hladinoměr KH3 s plastovými plováky celý Celkový pohled na kontinuální hladinoměr KH3 s plastovými plováky. Jeho délka je přibližně dána výškou ode dna nádrže k horní hraně příruby. Konstrukce hladinoměru dovoluje upravit výšku hladinoměru v rozsahu +/- 10 cm tak, aby byla jeho tyč opřená o dno nádrže.
Hladinoměr KH3 s kovovým plovákem celý Celkový pohled na kontinuální hladinoměr KH3 s kovovým plovákem. Jeho délka je přibližně dána výškou ode dna nádrže k horní hraně příruby. Konstrukce hladinoměru dovoluje upravit výšku hladinoměru v rozsahu +/- 10 cm tak, aby byla jeho tyč opřená o dno nádrže.

Dokumenty ke stažení: