Logo

Výrobce a dodavatel indikačních a
měřicích systémů pro skladování kapalin

Harrier-4

  • Slouží k zobrazování stavů kontinuálních a limitních hladinoměrů a sond a následné ovládání návazných zařízení pomocí beznapěťových výstupních kontaktů.
  • K zařízení lze připojit až 8 kontinuálních hladinoměrů KH5, až 8 limitních hladinoměrů KX102A a celkem dohromady až 48 následujících sond: sonda EK01A, sonda EK02A, sonda K011 a tlaková sonda. Větší počty však konzultujte telefonicky.
  • Zařízení může ovládat až 123 nezávislých beznapěťových přepínacích kontaktů pro návazná zařízení, jako například houkačka, signalizace nebo stykače pro blokování výdejních stojanů či stáčecích čerpadel.
  • Zařízení se ovládá 16-ti tlačítkovou klávesnicí a informace se zobrazují na 40-ti místném displeji, 12-ti segmentovkách, 8-mi 12-ti LEDkových bargrafech a 12 LED diodách.
  • Zařízení se vyrábí nejčastěji jako jedna skříň, ale v případech většího počtu vstupů či výstupů je možné jednu skříň na připojení kabelů přidat.
Harrier-4 Harrier-4. Tato konkrétní konfigurace zařízení zobrazuje údaje ze 4 kontinuálních hladinoměrů, ale je možné jich připojit až 8.
Harrier-4 - Čelní panel Harrier-4 - podrobný popis všech zobrazovacích i ovládacích prvků, které se nachází na čelním panelu zařízení a na boku skříně.
Harrier-4 - Situační schéma Harrier-4 - situační schéma. Na schématu je zobrazeno způsob propojení Harrieru-4 s kontinuálními a limitními hladinoměry, se sondami, s PC, s houkačkou, s návaznými obvody a s napájením 230 V.
Harrier-4 - Prostorové schéma Harrier-4 - prostorové uspořádání kontinuálních a limitních hladinoměrů a sond v nádržích při použití měřicího systému Harrier-4.

Dokumenty ke stažení: